ТЕНДЕР «Надання рекрутингових послуг в м. Біла Церква»

Тендер «Надання рекрутингових послуг в м. Біла Церква»

Шановні панове,

ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД «БІОФАРМА» запрошує вас взяти участь у ТЕНДЕРІ «НАДАННЯ РЕКРУТИНГОВИХ ПОСЛУГ В М. БІЛА ЦЕРКВА».

 Умови участі в тендері наведені в цьому документі. Просимо вас підтвердити вашу участь і згоду з цими умовами до 15:00 25 ГРУДНЯ 2015р. та обов’язково вказати контактну особу (електронну адресу та телефон).

 Предмет тендера: надання послуг з підбору персоналу на завод в м. Біла Церква

Для отримання умов участі і задач тендера просимо звертатися до асистента ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД «БІОФАРМА» Новохатко Олени Миколаївни.

Контактний телефон: +38 (44) 277 36 00

E-mail: o.novohatko@biofarma.ua

Термін проведення тендера: с 23.12.2015 по 15.11.2016

 

Умови


Подаючи тендерну пропозицію, учасник тендеру приймає повністю та без жодних заперечень  загальні та спеціальні умови, які вказані в даній інструкції,  не дивлячись на те, якими можуть бути його власні умови, від яких він даним відмовляється. Очікується, що учасники тендеру будуть ретельно вивчати та аналізувати усю надану їм інформацію.

Неможливість подати тендерну пропозицію, яка б включала усю необхідну інформацію та документацію до вказаного кінцевого строку, призведе до відхилення тендерної пропозиції.

1. Загальні умови.

1.1. Тендерні документи.

1.1.1. Комплект тендерних документів, що надаються учасникам тендеру включають:

  1. Інструкцію учасникам тендеру;
  2. Специфікацію.

1.1.2. Учасники тендеру беруть на себе зобов’язання вивчити з належною увагою тендерні документи, видані протягом тендерного періоду, та, для отримання надійної інформації з дотриманням усіх та будь-яких умов та зобов’язань, що можуть впливати будь-яким шляхом на обсяг або природу тендеру або на виконання робіт. В разі, якщо учасник тендеру виграв його, жодні скарги щодо збільшення тендерної суми на основі помилки чи недогляду щодо вищевказаних зобов’язань прийматися не будуть.

1.2. Пояснення щодо тендерних документів. 

Учасники тендеру можуть задавати технічні питання до 15:00 25.12.2015р. в письмовій формі  на  адресуo.novohatko@biofarma.ua на ім’я асистента ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД «БІОФАРМА» Новохатко Олени Миколаївни або по телефону +38 (44) 277 36 00.

В момент визначення переможця тендеру технічні питання обговорюватись не будуть.

1.3. Зміни до тендерних документів. 

Замовник протягом тендерного періоду може вносити зміни до тендерних документів. Зміни будуть надсилатися по електронній пошті  усім учасникам тендеру. Якщо  опрацювання цих змін будуть вимагати збільшення тендерного періоду про це буде повідомлено учасників тендеру.

1.4. Подання тендерної пропозиції.

1.4.1.Тендерна пропозиція, подається учасником тендеру в запечатаному конверті завіреному печаткою учасника тендеру. На конверті повинна бути вказана назва учасника тендеру. Обов’язково разом з тендерною  пропозицією  надсилається пакет документів учасника тендеру (виписка, довідка ЄДРПОУ, свідоцтво платника податків і ін..). Також тендерна пропозиція дублюється в електронному вигляді.

Пропозиції  подані в незапечатаних конвертах прийматися не будуть.

1.4.2. Пропозиції повинні бути поданні до 14:00 15.01.2015р. на наступну адресу:

03680, м. Київ, вул. Амосова, 12.
БЦ "Горизонт Парк", башня 2, 4 поверх 
ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА» (з приміткою «Тендер надання рекрутингових послуг в м. Біла Церква»)

Асистенту Новохатко Олені Миколаївні

 

1.5. Термін дії тендерної пропозиції.

Тендерні пропозиції повинні залишатися дійсними до 31 грудня 2016 р.

1.6. Розкриття тендерних пропозицій.

Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 15.01.15р. за адресою м. Київ, вул. Амосова 12 тендерним комітетом.

Після розкриття буде підписаний протокол розкриття тендерних пропозицій. Пропозиції будуть передані спеціалістам Замовника для подальшого аналізу та перевірки.

Під час перевірки тендерних пропозицій спеціалісти замовника можуть звертатись до учасників тендеру за роз’ясненнями.

Якщо виникне необхідність представники Замовника можуть вимагати у учасників тендеру підтвердження наданої у пропозиції інформації.

Дата та час розкриття тендерних пропозицій можуть бути змінені. Про що учасників тендеру буде попереджено завчасно.

1.7. Визначення переможця тендеру.

 

При необхідності учасники тендеру будуть запрошені тендерним комітетом для визначення переможця та проведення відкритих торгів за адресою м. Київ, вул. Амосова 12

Учасники відкритих торгів підписують протокол торгів, в якому фіксуються ціни запропоновані кожним з учасників. Переможець тендеру заноситься до протоколу.

Дата та час проведення відкритого тендеру в такому випадку будуть повідомлені додатково.

2. Спеціальні умови.

2.1. Назва тендерного лоту – «надання рекрутингових послуг в м. Біла Церква»

Надання послуг з підбору персоналу на виробництво у м. Біла Церква (в основному хіміки-аналітики, інженери-технологи). Обов’язковими вимогами для учасників є:

1) досвід підбору персоналу на виробництво (завод),

2) досвід роботи з фармацевтичними компаніями. Значною перевагою для учасника буде досвід підбору персоналу в R&D (відділ розробок).

Обов’язково разом з тендерною  пропозицією  надсилається пакет документів учасника тендеру (виписка, довідка ЄДРПОУ, свідоцтво платника податків і ін.).

2.2. Договір підряду. Договірна ціна.

В договір підряду, в який буде підписано з переможцем тендеру включить в себе умови даного тендерного завдання. 

Величина договірної ціни буде та з якою переможець тендеру переміг в тендері. Договірна ціна підписана з переможцем тендеру буде остаточна.

Будь-які заяви переможця тендеру про збільшення договірної ціни через його помилки в розрахунку вартості, переліку та об’ємів робіт та використаних матеріалів прийматися до уваги не будуть. Дані помилки будуть відноситись до затрат підрядника через його вину  і оплачуватись Замовником не будуть.    

Даний пункт буде обов’язково прописаний в договорі підряду.

2.3.Заключні умови. 

Пропозиції  подані в незапечатаних конвертах прийматися не будуть. 

Договір підряду, який буде підписано з переможцем тендеру, включить в себе умови даної тендерної інструкції.  

Договірна ціна підписана з переможцем тендеру буде остаточна.

 

Вернутся в категорию "Тендеры"